Kdy už je čas, tak zase není

5. února 2015 v 23:40 | Paty |  Ostatní
Vezmu to stručně. Když už se člověk k něčemu konečně dokope, zase mu do toho něco skočí.


Po x měsících jsem sem začala postupně přidávat příspěvky, a najednou zjišťuji, že jsem tu včera nic nepřidala. A vlastně ani dneska (pokud nepočítám ten, co zrovna teď píšu).

Konečně jsem otevřela word s tím, že se zase někam posunu. A bum, píšeme z ekonomiky z osmnácti stran.

Vezmu si knížku, že si budu číst. Co se nestane? Napíše mi kámoška, jestli umím slovíčka do angliny a jestli umím účto.

Jasně, že NE. Protože chci dělat něco jinýho než se pořád učit.

Což dělám. V úterý právo, ve středu eko, dneska anglina a účto - do toho zítra píšeme poslech z němčiny, ale na ten se ani nemám jak naučit (aspoň do něčeho se nemusím učit).

Jenže jsem si zrovna říkala, že hned jak přijdu ze školy, tak sem vložím novou recenzi na nějakou knížku, hodím sem nějaký (i kdyby jen obyčejný) článek s nějakými novinkami, pochlubím se novými knížkami.. však to znáte.

Jenže do toho je starší brácha v nemocnici (ale zítra by se měl už vrátit domů), takže ve středu (včera) a ve čtvrtek (dneska) jsem se za ním stavovala pokecat. Takže jsem domů přijela zase až někdy po páté hodině.
A když už teda zase mám nějaký ten čas, přijde do toho mladší bráška, že si chce hrát. A co? Samozřejmě, že Dostihy a sázky, delší hru snad už neznám.

Nakonec mi výše zmíněná kámoška připomene anglinu a účto.. a do toho jsem se ještě chtěla v klidu podívat na novou Stovku (naprosto skvělý díl mimochodem, před pár minutami jsem se dodívala), takže nakonec je zase půl dvanácté v noci a já se snažím napsat alespoň něco když už nic.

(Aby to nestačilo, tak mám vedle sebe ještě pořád slovíčka do angliny a sešit do občanky, protože "prý" od zítřejší hodiny zkouší.)

Jo, lepší dny si už přát nemůžu.
Alespoň máme od pondělí prázdniny, tak si snad trochu oddechnu. V pátek máme s kámoškami v plánu jet do Olomouce na Čokofest, tak si to tam snad užijeme 3:)

No tak nic, jdu se ještě aspoň trochu podívat na tu anglinu (posledně jsem se na slovíčka totálně vybodla - protože do angliny jsem se ještě nikdy neučila a stejně mám jedničky -, ale nakonec jsem dostala 4.. takže se to aspoň trochu naučit musím. :D)

Btw, zítra mi přijde Svůdné zúčtování a Můj ne tak sladký život. ♥ Navíc jsem ještě nedočetla 21. Den (re-reading prvního dílu už probíhá). ♥ Aspoň budu moci o prázdninách co číst. ♥

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama