And life goes on

13. února 2015 v 22:59 | Paty |  Ostatní
Jeden den skončí. A ten druhý začne. But wait, někdy skončí den ve chvíli, kdy už druhý den nastal.. Yeap, už zase jsem byla do rána vzhůru a dočítala knížku.


"Musím jít spát dřív, zítra brzo vstávám."

Začínám si myslet, že podle mých měřítek znamená "jít spát dřív" ve dvě ráno. Pardon, vlastně o půl třetí. Ale nikdo mi to přece nemůže vyčítat, protože ta knížka byla (zase) tak zajímavá a přestože jsem ze začátku byla (zase) mimo - protože jsem trošku zapomněla, kdo je kdo z předchozích dílů - na konci jsem (zase) brečela.

Ne, vůbec se mi neděje pořád to stejný dokola.

Ale jak už jsem napověděla v názvu článku, život jde dál. Takže jsem dneska začala číst další knížku.
Ale! Tentokrát už fakt musím jít spát dřív. Protože zítra musím (tentokrát doopravdy) brzo vstávat, jelikož s kámoškami jedeme na Čokofest do Olomouce (přiznejte se, koho tak potkám?) A věřte nebo ne, ale fakt si to tam užiju. ♥

Jenže jsem to já. Takže je 11 v noci, já (zase) sedím u ntb, vedle sebe mám (zase) knížku a jen co odpíšu tenhle článek, půjdu si (zase) číst. A nejspíš ji (zase) ještě dneska - technicky vzato zítra - dočtu.

Btw, nevíte, jestli je v Šantovce knihkupectví? Že bych zase trošku ubrala peněz, ať je přece zbytečně netahám všude s sebou.. :)

(Zdá se to jenom mě, nebo dělám každou noc pořád to stejný? O.o

Ale teď už na mě čeká Levandulový pokoj. ♥

xoxo Paty

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama