Den plný (*pšík*) čtení

5. října 2014 v 21:16 | Paty |  Ostatní
Sobota 4. 10. aneb Jak jsem stihla přečíst dvě knihy za jeden den, aniž bych měla přestávku.


Včerejší den byl fajn.. Vstávala jsem překvapivě brzo, a jelikož jsem po obědě neměla co dělat, šla jsem si uklidit pokoj. Místo toho jsem však našla knihy, které mám půjčené z knihovny ( nevím, jak se to stalo, ale najednou jsou čtyři, přitom ještě před týdnem byly dvě ), a řekla si, že bych je už pomalu možná mohla vrátit. První samozřejmě přečíst.

Takže jsem se pustila do Nadpozemské ( mám doma celou sérii ), kterou jsem měla asi v osm večer dočtenou ( a na kterou jdu právě chystat recenzi ). Pak jsem okamžitě chytla (*pšík*) po knize Počkám na tebe od J. Lynn, na kterou jsem se těšila už od té doby, co vyšla. A řeknu vám - ničím mě nezklamala. A dokonce přemýšlím, že než ji vrátím, tak si ji ještě minimálně jednou přečtu.

Spát jsem šla nakonec asi v půl páté ráno, ale kdyby mě z toho už neštípaly oči, tak bych se pustila i do dalších knih.

Ale dnes je také den, takže s úsměvem (*pšík*) koukám na Zasvěcenou ( druhý díl Nadpozemské ), a vážně se těším, až se do ní pustím. Kdo ví, třeba ji ještě dnes ( nebo zítra v brzkých ranních hodinách ) dočtu. :)

A nakonec - minulé pondělí jsem si v Praze koupila tři knížky, zítra mi přijdou dva balíčky z albatrosmedia, kde mám pro sebe další dvě knihy, jednu knihu pro kamarádku ( Prvních 100 ) a všechny díly Deníku malého poseroutky pro mladšího brášku (*pšík*) ke svátku, narozeninám a k Vánocům ( má to chvíli po sobě, taky dobrý :D ). A ještě k tomu jsem vyhrála Svůdné zlo (odkaz na soutěž jsem tu dávala). Takže celkem budu (*pšík*) mít doma docela dost knížek - jako kdybych už teď toho neměla dost ( ale u knížek to přeci nikdy nevadí, ne? ).

A přestože je mi poslední tři dny neskutečně špatně (*pšík*), protože na mě zřejmě skočil nějaký ten vir, tak do té školy stejně kvůli několika předmětům musím. Bohužel jak to tak znám, nebude to trvat dlouho, a lehnu úplně - a opět ve škole nebudu stíhat.

A opravdu ta poslední věc - nemáte někdo dobrý rady, jak se zbavit té blbé rýmy? Vážně mě (*pšík*) nebaví pořád kýchat (*pšík*) a mít tak červený nos, že vypadá jako klaunský. A že ta hlava mě u toho bolí teda příšerně.

Jdu si udělat čaj s citronem, budu ho zřejmě ještě hodně potřebovat. A pokud mi nepukne hlava ( a neukýchám se tu ), tak bych ještě dnes mohla vydat recenzi na Nadpozemskou.

xoxo (*pšík*) Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lůc z Knižního světa Lůc z Knižního světa | Web | 11. října 2014 v 22:18 | Reagovat

Týjo, dvě knihy za jedne den :D To se ještě ani mě nepovedlo, přečíst knihy tak rychle :D Hezký článek, přeji ať se brzy uzdravíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama