This or That TAG

15. září 2014 v 21:37 | Paty |  Ostatní
Po dlouhé době jsem tu znovu a škola bohužel ještě pořád stojí. Takže mi zabírá víc času, než jsem si mohla myslet (a to jsem se ještě nenaučila na zítra právo a slovíčka do angličtiny a neudělala si úkol do matiky a účetnictví - protože jsem si ve škole nechala sešity).
A taky je tu TAG.


Ale proč tu vlastně jsem? Byla jsem nominována úžasnou holčinou (ten výraz mám od babičky :D) z Knižního světa. Abych se přiznala, tyhle TAGy mě neskutečně baví, tudíž jí za to strašně moc děkuji. :)

1. Peníze nebo štěstí?
Za peníze si koupím to, co chci. Knihy. Filmy. Hry. Hračky. Dům. Učebnice.. Ale co lásku? Rodinu? Štěstí? Za peníze si štěstí nikdo nekoupí. Volím štěstí. :)

2. Umět létat nebo číst myšlenky?
Kdybych si mohla vybrat, kterým lidem budu moci číst myšlenky, pak chci číst myšlenky. Ale představím-li si situaci, kdy někde ve městě potkám někoho na první pohled "slizkého", tak jeho myšlenky bych vědět nechtěla. Ale na druhou stranu - kdo by se nechtěl proletět třeba do Anglie? Ameriky? Austrálie?
Eeeh.. takže pokud bych si mohla vybrat, komu mohu číst myšlenky, pak rozhodně tohle. Ale v opačném případě rozhodně létání. :)

3. Umřít zimou či upálením?
Chtěla bych umřít tak, že zmrznu? Bude mi šílená zima. Postupně přestanu cítit jednotlivé části těla. A nakonec jen budu mrznout někde v mrazáku (kdo ví, jak bych se tam dostala? :D) a čekala, až konečně umřu.
Ale co takhle uhořet? Bude mi teplo. Sice až moc, ale to je vedlejší. A nebudu mrznout několik hodin, zhořím rychle.
Takže radši bych uhořela. :) (Ne, že na mě teď někdo půjde s ohněm :D)

4. Fotbal nebo hokej?
Fotbal nechápu. Hokej nechápu. Fotbal hraje můj bratranec a hrál ho i můj děda. Hokej sleduji při MS - přestože občas nechápu, komu vlastně fandím. :D Ale jelikož jdu ve středu na hokej (s kamarádkou, která tam jde s klukem, se kterým se uvidí poprvé - ale ne, nebudu tam za křena. :D Půjde tam ještě jedna kamarádka, takže se budeme bavit spolu a abudeme tam jako morální podpora. Plus kamarádčin (té, co jde s tím klukem) o rok mladší bratr - který je docela kus.. :3 )..
Ano, raději mám hokej. :D

5. Být bohatý ale umřít brzy, nebo být chudý a umřít hodně starý?
Život není o penězích. Raději budu chudá, jen abych mohla strávit více času se svými blízkými. :)

6. Nemít nohy nebo ruce?
Je mi líto lidí, kteří takto dopadli. Ale myslím, že bez rukou se těžko něco zvládá. Kdežto bez noh občas stačí vozík.. Raději bez nohou (ale ani jedno bych nikomu - ani sobě - nepřála..).

7. Čaj nebo limonáda?
Čaj vede na plné čáře. Limonáda je dobrá, to ano, ale občas příliš sladká. Ale čaj je prostě nejlepší. :)

8. Knihy nebo filmy?
Eeh. Nad čím váhám? Knihy! :D

9. Orlando Bloom nebo Brad Pitt?
Pitt se mi nikdy nelíbil. :D Rozhodně Orlando Bloom. :)

10. Žít ve světě s pokémony nebo se superhrdiny?
Kdo mě zachrání, když budu v nebezpečí? Pokémoni jsou takoví ťuťu ňuňu. Ale jenom superhrdina mě může zachránit - a když bude vypadat naprosto perfektně, tak je to jedině bonus. :3

Nakonec mé nominace:

A bohužel mě momentálně nikdo jiný nenapadá.. Takže dále nominuji všechny, kteří došli až sem! :) Budu ráda, když mi do komentářů později hodíte odkaz. :)
Pokud nechcete, nebo jste TAG už dělali, tak nemusíte. :)

xoxo Paty

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 16. září 2014 v 13:44 | Reagovat

Ahoj, velice mě zaujal jak tvůj blog, tak tvůj styl psaní a láska ke knihám. Mám to podobně, akorát se spíše nemůžu rozhodnout jakou knihu si koupit. Nedávno jsem dočetla trilogii od Maggie Stiefvaterové - Mrazení (1), Váhání (2) a Splynutí (3). Pokud máš ráda romantiku ve spojení s fantasy tak doporučuji. Ale to jsem strašně odbočila. Moc ráda bych tě totiž pozvala k nám na blog aby ses zúčastnila jisté akce co pořádáme. No, byla bych moc ráda kdybys na to aspoň mrkla (a samozřejmě bych skákala nadšením kdyby ses zúčastnila), ale volba je jen na tobě. Jde tam o zvýšení návštěvnosti, sice není prověřený, že to bude fungovat, ale pokud se bude každý snažit tak ano. No nic, dál už jen odkaz k nám: http://mybuterfly.blog.cz/1408/pravidla-k-akci-znama-firma :-)

2 Knižní svět Knižní svět | Web | 16. září 2014 v 19:08 | Reagovat

Skoro ve všem obrovský souhlas! :D Jinak moc se mi líbí tvůj blog :-)

3 Smajlík Smajlík | Web | 17. září 2014 v 16:00 | Reagovat

Ďakujem za blahoželanie, za nomináciu a na záver už len dodávam, že odpovede na TAG už sú na blogu, čo vlastne znamená, že som sa ho zúčastnila. To, či s tebou v odpovediach súhlasím alebo nie sa dozvieš v článku, ak si ho teda budeš chcieť prečítať! :)

4 Barb Barb | Web | 21. září 2014 v 19:51 | Reagovat

Děkuji za nominaci! :) Tag určitě udělám, jen to asi nebude hned, ale dám určitě vědět. Námět na tag je opravdu skvělý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama