Palladium = Knihkupectví

24. září 2014 v 10:16 | Paty |  Ostatní
Opět jsem dnes doma, ale mám snad tu nejlepší náladu, jakou můžu mít. A proč? V pondělí máme ve škole zájezd nejlepších žáků (nezařadila bych se mezi nejlepší žáky, ale přiznám se - loni jsem byla na soutěži "korektura textu" na prvním místě a měla jsem vyznamenání, takže mě učitelka vybrala) a jedeme do Prahy. A co tam?


Jistě, je to spíše "poznávací" výlet, kde budeme chodit po různých památkách a pokusíme se během jednoho dne projít vše, co se dá. Ale! Potom máme dvouhodinový rozchod v Palladiu. A to bych nebyla já, abych si už nezačala hledat, co za knížky si tam koupím.

Táákže.. Má malá otázečka - jakou knížku byste mi doporučili koupit? Přestože si šetřím na ntb, nemíním neutratit ani jedinou korunu jen proto, že mi to řekl taťka.

Nad čím přemýšlím, tak nad Selekcí (ale tu asi přeci jen objednám z netu :D ), nad Labyrintem (The Maze Runner) jsem taky přemýšlela, ale tu si bude kupovat kamarádka, takže už jsme domluvené, že mi ji potom půjčí. Ale ani za nic si nedokážu vzpomenout, jaké knihy jsem chtěla.. A ať se snažím jak chci, tak mi to nějak nedochází. O.o

Prosím, prosím - máte nějaké knihy, které byste mi rozhodně doporučili přečíst? :) Velice ráda si je přečtu (a v pondělí samozřejmě i koupím :3 ).

Budu vám veeeelice vděčná! :)

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 25. září 2014 v 20:34 | Reagovat

Ráda bych ti něco doporučila, připadáš mně jako já ještě před pár lety, hltala jsem knížky jednu za druhou, ale teď téměř nečtu, už se mně nedostává času ..... ale slyšela jsem od známé o jedné knížce, velmi si ji chválila, jmenuje se Svůdné nebezpečí od Wendy Higgins, ale nevím jestli to bude tvůj šálek kávy .....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama