Nesnáším nemoc

23. září 2014 v 10:38 | Paty |  Ostatní
Nikdy bych nevěřila, jak může být škola obtížná ze začátku roku. Ještě neuběhl ani měsíc školy a já jsem totálně vyčerpaná.

Nejsem na sebe pyšná, že se vám nevěnuji tak, jak byste si to zasloužili. Ale jsem na sebe pyšná, že to ve škole zatím zvládám. Ale(!). Je to moc unavující. Přes týden se učím tak, abych nedostala špatné známky. O víkendu se většinou starám o mladšího brášku nebo vařím (protože mamka chodí na víkendy do práce a taťka je zřejmě moc línej :D).

Takže odpočinek mám zhruba tak.. dvě hodiny denně? A to asi není moc dobrý.

A možná taky proto mi poslední dobou není zrovna nejlíp. Včera jsem musela k doktorovi, zůstala jsem doma a celý den prospala. Ale ještě pořád jsem strašně unavená. Co já vím, asi se tělu nelíbí, že spím maximálně 5 hodin denně a pořád se stresuji skrz školu (možná taky proto, že mám strach z maturity - která mě sice čeká až příští rok, ale to uteče a než se naději, tak budu mít těsně před maturitou).

Tím pádem jsem teď neměla čas na knížky a na blog. A to mě strašně moc mrzí. Vždy mi do toho něco skočilo (většinou právo s ekonomikou), takže jsem nic nepřečetla.

Na druhou stranu jsem si z knihovny půjčila Kinga - Osvícení, ze školní knihovny mám půjčený první díl Bídníků a (ještě pořád) mám v plánu si koupit Selekci. Zároveň si ale chci koupit i Mé sladké šestnácté století (jestli s tím má někdo zkušenosti, tak si je ráda poslechnu :) ) a ještě Archiv.

Ta lepší zpráva - zbývá mi už jen cca 500,- na nový noťas. Takže stačí, abych počkala do narozenin (za dva týdny) a budu si ho moct koupit. A pak - konečně si zase můžu koupit knížky. ^_^

Dobře, ne hned, ale tak za tři měsíce bych si je snad mohla koupit. Protože jestli mi vyjde mé plánování, tak bych si chtěla koupit nějakou knihovničku (protože ať u taťky prosím jak chci, tak ho prostě nedonutím k tomu, aby mi ji vytvořil). Naštěstí už ji mám plus mínus vyhlédnutou a předpokládám, že bych si ji mohla koupit ze svého.

Pokud vše půjde podle plánu. :D

Tak zatím zase skončím, konečně si jdu zase něco přečíst. :) Když už jsem dnes doma.. :)
Mějte se fanfárově.

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama