Soutěže o knihy

15. srpna 2014 v 21:29 | Paty |  Ostatní
Dva dny jsem přespávala u kamarádky, takže jsem neměla přístup k ntb, bohužel ani ke knížkám. Ale abych vám to vynahradila, našla jsem (nebo spíš ony si našly mě) pár soutěží o knihy.


První je zde -> jedná se o historický román, Stockholmský oktáv.
Na konci 18. století zmítala Evropou Velká francouzská revoluce. Ve Švédsku v té době vládl král Gustav III, jehož politika se nesla v osvícenském duchu. Díky tomu si nadělal mezi šlechtou řadu nepřátel, kteří proti němu osnovali spiknutí. (zdroj: databazeknih.cz )
Stačí pouze zodpovědět na otázku, která z vybraných karet nepatří do Velké arkány v tarotu.Další soutěž je zde - soutěží se o knihu Beze snů.
Jedná se o druhý díl Proroctví.
Román plný překvapení, napětí, záhad i romantiky. Helen se například bude muset vyrovnat se zjištěním, že láska je sice možná silnější než smrt, ale slabší než prastaré kletby. A nebojte se, nic důležitého jsem vám neprozradila. Každopádně si tuhle knížku nenechte ujít, protože kde jinde potkáte tak krásného kluka, že by o sobě mohl říct, že je potomkem bohyně lásky? (zdroj: cooboo.cz )
Zde stačí do komentáře napsat váš nejděsivější sen, který jste kdy měli. Ten nejděsivější pak vyberou jako vítěze.


A dalších několik soutěží je i zde -> pravidelně tu můžete vidět další a další soutěže různých druhů knih.

Během zítřejšího dne se pokusím splnit další úkol Když knihomol fotí, ale také začnu pracovat na další recenzi, tentokrát na knihu Prvních 100. :)

xoxo Paty

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama