Oblíbená píseň

15. srpna 2014 v 23:10 | Paty |  Téma týdne
Všichni mají svou oblíbenou píseň. Někomu se líbí hip-hop, někomu metal, ale někomu třeba jen 'slaďáky'. Existuje mnoho různých typů hudby a v každém druhu je ještě více písní podobného typu. Ale stejně nás spojuje jediné - láska k hudbě.


Oblíbenou píseň mám a nemám. Jednu si oblíbím, poslouchám ji stále a stále dokola, takže si ji nakonec oposlouchám tak moc, že ji dalších několik týdnů (měsíců, let) nechci slyšet.
Ale mám oblíbené hudební styly. Dříve to byly jen slaďáky, časem obyčejný pop, jednu dobu i dubstep.. A dubstep nakonec vede!
Ať už se jedná o violin dubstep ( a úžasná Lindsey Stirling! Znáte ji? ) nebo jakýkoli jiný dubstep, docela na tom začínám ujíždět. Bohužel se o to nemám s kým podělit, jelikož nikdo z mých přátel to stejné neposlouchá (tedy pokud nepočítám mladšího bráchu jedné mé kamarádky - je mu 15 -, ale musím uznat, že je naprosto úžasný).
Ale co je důlěžitější. Mnoho lidí odsuzuje ostatní za jejich výběr hudby. Viz. One Direction. Nejsem žádná jejich poblázněná fanynka, ale mají dobré písně. A o tom to přeci je, ne? Jestli se písně dají poslouchat, jestli mají nějaký ten 'děj hudby'. Ale rozhodně tu přeci nejde o jejich životy.
Ano, většina říká: "A co jsi dokázal/a ty, že je odsuzuješ? Dokaž to, co oni, a pak teprve něco říkej! Oni nečeho dosáhli, zatímco ty sedíš doma na fb." Nechci se tím ale nikoho dotknout, jen používám menší příklad.
Ale znovu - nejde tu o to, co kdo dokázal či nedokázal. Jde tu o styl písní. Dá se to poslouchat? Tak to poslouchej. Nelíbí se ti to? Tak si to nechej pro sebe a nemusíš je hned pomlouvat a nadávat jim do gayů. I kdyby snad byli, tak je to jejich věc, jejich život - a nikdo nemá právo se v tom vrtat.
Vždyť nikdo nepomlouvá hip-hop, metal, pop, dubstep.. když se to někomu nelíbí, je to jeho názor. Ale nemusí to vytrubovat do světa. :)
Jen můj názor. :)
A na závěr -> na těchto dvou písničkách zrovna ujíždím.
1) Mamba Dasha - Goodbye Boy ( youtube )
2) Diplo & GTA - Boy Oh Boy ( youtube ) = dubstep

Jaká je vaše oblíbená píseň?

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama