Návštěva Neoluxoru

23. srpna 2014 v 16:17 | Paty |  Ostatní
Jak jsem se již zmínila ve své rencezi na Avenu, dnes jsme si udělali menší výlet do Olomouce. A jako správná milovnice knih (knihomolka :3 ) jsem prostě musela zavítat do knihkupectví. :)


Do Olomouce jsme jeli s bráchou a taťkou, protože si brácha jel koupit notebook (protože v říjnu nastupuje na vysokou), takže jsem se velice ráda připojila, především proto, že si i já sama šetřím na nový noťas - ten můj malý miláček mi po čtyřech letech začíná vypovídat službu..
Tím pádem jsem si tam vybrala dobrý a krásný Lenovo, který stojí jen ( 'jen' ) 7.ooo,-
Ale pak jsme jeli do Globusu, že půjdeme nakoupit něco na doma, ale to bych nebyla já, abych nevyužila příležitosti a namísto obchodu se stavila do Neoluxoru hned kousek od pokladen Globusu. :D Dohoda byla jasná - za půl hodiny sraz u auta (a narozdíl od taťky jsem to já dodržela -.- ).
Neměla jsem v plánu si nic kupovat, protože bych toho pak později litovala kvůli tomu ntb, ale stejně jsem neodolala a hledala něco, co bych si mohla odvézt jako menší suvenýr z výletu. :D
Jako první jsem hledala knihy Mé sladké šestnácté století a Můj život u sousedů. Mám tušení, že obě jsou od nakladatelství CooBoo. Bohužel ani jednu knihu jsem tam nenašla (vzhledem k peněžence možná bohudík).
Ale zaujala mě - opět - kniha Hon, nad kterou jsem uvažovala asi většinu času, co jsem tam strávila. Ale ani tuhle jsem si nekoupila, byla moc drahá (a přiznávám, že na albatrosmedia.cz ještě stále funguje akce, která byla na začátku roku, takže toho tak trochu využívám a kdykoli si chci koupit nějakou knihu, skoro vždy je to z této stránky :3 ).
Každopádně na takových těch otáčecích stojáních byly různé blbůstky jako dětské záložky, clipsy a podobně. Také jsem tam našla takovou maličkost, u které jsem si ani pořádně nebyla jistá, co to je. A jak jsem později zjistila, byla to taková mini lampička, která se dá připnout na knížku nebo cokoli jiného.
Vzpomněla jsem si na bráchu (který má pokoj hned vedle mého), jak na mě ve dvě ráno řve, ať už tu blbou lampičku konečně zhasnu, že mu to svítí přímo do očí - má prosklené dveře. Nejspíš to mě nakoplo, že jsem s tím došla až k pokladně.
A takhle ta maličká lampička za 129,- vypadá. :)
Má tři typy svícení - buď dve přední světýlka, nebo dvě boční, nebo všechny zároveň. :)


Takže dnes v noci to rozhodně ozkouším a určitě dám vědět, jestli to stojí za to, neob jsem jen zbytečně vyhodila peníze. :)

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama