Let's begin aneb Když rozjíždím blog

7. srpna 2014 v 23:08 | Paty |  Ostatní
Zdravím. :)
Pár dní jsem dělala na designu a všem podobném, abych to konečně mohla rozjet - a jak se zdá, mám vše hotové. Takže abych to upřesnila.


Blog jsem založila proto, abych vám mohla přispívat své vlastní recenze na knihy, sdělovala novinky, co se týká knih, a celkově vás obeznámila o všem ze světa knih. Jestli budete mít nějaké speciální přání, tak vám velice ráda vyhovím. :)
Časem možná začnu dělat i videa, ale prozatím budu jen přidávat články.
Postupně budu zveřejňovat recenze na přečtené knihy, články o připravovaných knihách i čerstvě vydaných, budu vás informovat o různých soutěžích a třeba vám jednou taky vytvořím soutěž, kdyby náhodou jsem se chtěla nějaké knihy zbavit (což v mém případě ale nehrozí, spíše je sbírám než dávám pryč).
Každopádně, budu ráda, když se najde někdo, kdo bude můj blog pravidelně navštěvovat. :)
A nakonec něco o mně... Jsem obyčejná šestnáctiletá holka, která žije knihami, psaním a hudbou. Přátelé říkají, že jsem milá, obětavá a přátelská, ale mé stinné stránky jsou zajímavější - poslední dobou jsem náladová (a ne, těhotná vážně nejsem :D ), až příliš moc důvěřuji lidem, které neznám, jsem příšerně tvrdohlavá a když se naštvu, tak se urazím a jsem schopná se zašít do pokoje a s nikým se celý den nebavit. Ale co je asi nejdůležitější - jsem neuvěřitelně ukecaná (údajně od doby, co jsem se jako malá naučila mluvit). :D
Budu velice ráda za každého návštěvníka, který po sobě cokoli zanechá. :)
xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chaera Chaera | Web | 15. srpna 2014 v 12:46 | Reagovat

Páni, jsi sympatická :-) Asi tvůj blog prozkoumám víc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama