Když knihomol fotí No.1 - 3

13. srpna 2014 v 8:00 | Paty |  Když knihomol fotí
První dva úkoly splněny, takže s radostí se pouštím i do třetí výzvy Knihomolských foto úkolů.3. Jaká je nejmilejší část tvé knihovny?
No, tak knihovnu mám rozdělenou do více částí.. Jelikož mám malý pokoj (jednu polovinu zabírá patrovka se skříní, což zabírá dvě zdi, a pak mám okno přes celou zeď..), tak mi na knihy zbývá místo maximálně na zdi vedle okna, na zdi u postele a v malé 'knihovničce', která se ani za tu knihovničku považovat nedá - je to spíše jen obyčejná skříňka, ve které mám alespoň jednu část (zbytek má zabraný mladší bráška na hračky) vyhrazenou jen na knihy.
Dříve jsem měla nejoblíbenější místo tam, protože to vlastně bylo to jediné místo, kde jsem mohla mít knížky. Poté jsem si začala kupovat knížky a nebylo místo. Takže jsem si koupila 'levitující poličky', které jsou naprosto dokonalé - dala jsem si je na zeď k posteli. A nakonec jsem se asi před týdnem rozhodla, že si koupím nějakou poličku, a jelikož je můj táta opravdu šikovnej na domácí výrobu (dělal celý altánek a garáž, komplet všechno sám :3 ), tak jsem ho poprosila, jestli by mi pomohl. Podpěrky jsem si koupila, nějaké desky jsme měli doma, tak jsem si spojila dvě dohromady, naměřila, uřezala, natřela na bílo a konečně přišroubila na zeď.. A jsem na to vážně hrdá. :3
No a teď přichází to nejhorší rozhodování. Vlastnoručně vytvořená polička (na které mám nápis "Bookshelf") nebo 'levitující poličky' u hlavy u postele?
Když to ale vezmu kolem a kolem, nejvíce si vážím toho, co jsem si sama vyrobila. Takže mojí nejoblíbenější částí knihovny se stává vlastnoručně vyrobená polička na jediné volné zdi.

A ano, nápis "Live your dreams" jsem si také udělala sama. :3 Do budoucna plánuji další nápis, na zeď za dveře, "Maybe it's not about the happy ending, Maybe it's about the story" a k posteli "Be Happy". :)

xoxo Paty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama